بلاگ, کاربرد

مزیت گیربکس های ایلماز

در صنعت کاربرد و مزیت هر محصول مهم ترین عامل در فروش محسوب می شود بدین خاطر در ادامه به بررسی مزیت گیربکس های ایلماز و آنچه سبب فروش آنها می شود پرداخته ایم.

معرفی گیربکس ایلماز:

شرکت ایلماز، شرکتی معتبر در زمینه طراحی و ساخت گیربکس در مدل های متنوع می باشد و کالای صنعتی صفایی نماینده رسمی فروش گیربکس های این شرکت می باشد هم اکنون شرکت ایلماز دارای چندین کارخانه مجهز به تکنولوژی و متخصصان روز دنیا می باشد بدین خاطر توانسته گیربکس های یک تکه را که فواید و کاربرد های فراوانی دارند را طراحی و تولید نماید و همین مسئله سبب افزایش رضایت مندی مشتری شده است.

انواع گیربکس ایلماز:

انواع گیربکس های ایلماز به شرح زیر می باشد اطلاعات بیشتر را می توانید در کانال تگرامی کالای صنعتی صفایی مشاهده نمایید.

– گیربکس حلزونی

– گیربکس سری N & M شافت مستقیم پایه دار و فلنج دار

– گیربکس سری K- ورودی خروجی عمود برهم

– گیربکس سری D- شافت موازی

– سری V- مخصوص بالابر جرثقیل

– سری Y- Industrial Helical Type

– سری H- Compact Horizontal Gearbox

– سری B- Compact Horizontal Helical- Bevel Gearbox

– سری T- ورودی شافت مخصوص نوار نقاله

– سری P- Planetary Gearbox

– سری P- Planetary Gearbox

انواع گیربکس های ایلماز

مزیت گیربکس های ایلماز:

بزرگترین مزیت گیربکس ایلماز طراحی یک تکه آنها می باشد چرا که چنین طراحی سبب کاهش میزان سروصدا، افزایش استحکام، کاهش نشت روغن و افزایش میزان قدرت چرخ دنده می شود. نکته بسیار جالب در طراحی موتور گیربکس های ایلماز این است که تمام یاتاقان های موجود توسط محفظه خود موتور و همچنین تمام محور ها بر روی یک صفحه نصب و ماشینکاری شده اند این در حالی است که در مدل های دیگر یاتاقان ها توسط محفظه های تقسیم شده پشتیبانی می شوند و استفاده از محفظه خود پشتیبان سبب افزایش دقت حول تمام محور ها می شود.

نکته مهم در خصوص گیربکس ایلماز:

یکی از نکات بسیار مهم در طراحی گیربکس های شرکت ایلماز که امروزه در کاربرد و مزیت گیربکس های ایلماز بسیار تاثیر گذار میباشد کاهش ارتفاع محوری در تمام جعبه دنده ها در مقایسه با مدل های قدیمی می باشد در واقع چنین گیربکس هایی به صورت مدولار طراحی و تولید شده اند که امکان فعالیت چرخ دنده دوگانه با کمترین تغییر را مهیا می نماید.

کاربرد گیربکس های ایلماز:

کاربرد گیربکس های ایلماز در صنایعی چون فولاد، صنایع غذایی و فعالیت انواع میکسر ها، صنایع کاشی و سرامیک، جرثقیل ها در ابعاد گوناگون و کانویر ها می باشد البته صنایع نامبرده به صورت مستقیم با گیربکس های ایلماز در ارتباط هستند و فعالیت های گسترده ای در جهان وجود دارد که فعالیت آنها مستلزم حضور گیربکس می باشد.

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *