استفاده از فروشگاه اینترنتی کالای صنعتی صفایی به هر شکل، به معنای آگاهی و قبول شرایط مندرج در این بخش است؛ از این رو خواهشمند است موارد زیر را مطالعه فرمایید. توجه داشته باشید که ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل همه شرایط و قوانین این فروشگاه از سوی کاربر است و شرایط و قوانین مندرج، به عنوان توافق‏‌های قبلی به حساب می آید. اصول و رویه‏‌های کالای صنعتی صفایی منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط خواهد بود.

معرفی واژگان و اصطلاح ها

مشتری یا کاربر: به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش اقدام کند. آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در اطلاعات کاربری خود ثبت می‌کند، به عنوان آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی مورد تایید مشتری به حساب می آید و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از آن طریق صورت می‌گیرد.

سفارش: کالا یا کالاهایی است که مشتری انتخاب می کند و با افزودن آن ها به سبد خرید قصد ثبت سفارش آنها را دارد.

روز کاری: به معنی شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثناء تعطیلات رسمی است و همه سفارش‏‌ها در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات بررسی می‌‏شوند؛ مشتریان امکان سفارش گذاری و استفاده از وب سایت را در هر ساعت از شبانه روز خواهند داشت.

شرایط و قوانین ثبت سفارش

  • لازم است که مشتریان در هنگام ثبت سفارش اطلاعات خود را با دقت و به درستی وارد نمایند، در غیراین صورت مسئولیت بروز هر گونه مشکل و زیان احتمالی بر عهده ایشان است. علاوه بر این سفارش های ثبت شده تنها به شخص معرفی شده در فرم اطلاعات مشتری و با کنترل کارت شناسایی انجام می پذیرد؛ شخص معرفی شده می تواند شخص کاربر و یا فرد مورد تایید وی باشد.
  • در صورتی که موجودی محصولی در فروشگاه به پایان برسد، حتی پس از سفارش‌‏گذاری مشتری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای کالای صنعتی صفایی محفوظ است.
  • در صورت بروز خطا در درج قیمت کالاهای موجود، فروشگاه اینترنتی کالای صنعتی صفایی می تواند سفارش ثبت شده مشتری را ابطال و وجه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز نماید.

ارسال کالا

  • بسته به سیاست های فروش ممکن است در طرح های تشویقی برای مشتریان هزینه ارسال کالا رایگان محاسبه گردد. در صورتی که هیچ طرحی برای هزینه حمل رایگان ارائه نشده باشد کلیه هزینه های ارسال کالا از کالای صنعتی صفایی به عهده مشتری می باشد که به صورت پس کرایه (پرداخت کرایه در محل توسط مشتری) انجام می گیرد
  • با توجه به این که سفارشات این فروشگاه دارای ابعاد مختلف می باشد شیوه ارسال آن بسه به نوع کالا از طریق پست، تیپاکس و یا باربری های مجاز و مورد تایید کالای صنعتی صفایی انجام خواهد گرفت.
  • تحویل کالا فقط به ادرس درج شده در هنگام ثبت سفارش امکان پذیر است و برای ارسال تمامی مرسوله ها با مشتری تماس گرفته می شود.

برگشت/تعویض کالا

  • تعویض کالای خریداری شده تا ۷ روز پس از خرید، در صورتی امکان پذیر است که اشکال یا ایرادی در کالا وجود داشته باشد، یا کالا با اطلاعات مندرج در وبسایت مطابقت نداشته باشد؛ علاوه بر این لازم است کالا تست و یا استفاده نشده باشد.
  • برای اطلاع از نحوه تعویض کالا می توانید در ساعات کاری با استفاده از اطلاعات برگه تماس با واحد فروش ارتباط برقرار کنید.