گیربکس و الکتروموتور چینی

قیمت مناسب محصولات چینی، واردات ساده محصولات از چین نسبت به سایر کشورها و کیفیت قابل قبول از جمله دلایلی است که امروزه خریداران و فروشندگان را به عرضه و خرید محصولات چینی ترغیب میکند. و این باعث شده است که امروزه گیربکس و الکتروموتور چینی نیز مانند سایر محصولات چینی در کشورمان طرفداران زیادی داشته باشد.

گیربکس و الکتروموتور های چینی که در مقایسه با محصولات مشابه ترکی و آلمانی از قیمت بسیار مناسب تری برخوردارند و از لحاظ کیفی عملکرد قابل قبولی نسبت به قیمتشان از خود نشان داده اند امروزه جایگاه وسیعی در صنایع ایران پیدا کرده اند. از این رو کالای صنعتی صفایی با همکاری کیان صنعت تهران اقدام به واردات مستقیم الکتروموتور و گیربکس چینی AMG و KS از چین و عرضه آن به صورت انحصاری در ایران نموده است.

کالای صنعتی صفایی با سفارش مستقیم به یکی از معتبرترین شرکت های تولید گیربکس و الکتروموتور چینی که نسبت به سایر رقبا عملکرد قابل قبول تری از خود نشان داده است اقدام به واردات محصولات صنعتی این شرکت با برند انحصاری KS نموده است، کالای صنعتی صفایی با حساسیت بالا در واردات بهترین کالای چینی و عرضه آن تحت نام و عنوان برند خود سعی در مرتفع کردن نیاز جامعه صنعتی ایران با کالا های با کیفیت چینی دارد.

گیربکس های حلزونی AMG (۷)

گیربکس های KS (۱۱)