موتورهای ارتعاشی کمپ (Kem-P)

موتورهای ارتعاشی کمپ
موتورهای ویبره کمپ

گروه صنعتی Kemp ترکیه یکی از شرکت های نو آور با بینش جهانی در زمینه تولید انواع موتور ویبره ( موتورهای ارتعاشی کمپ) می باشد . با توجه به تعداد مشتریان این گروه در سراسر جهان متوجه خواهیم شد که این برند ترک توجه بسیاری را به خود جلب کرده و سهم عمده ای از بازار جهانی را در اختیار دارد . دوام و قابلیت اطمینان دو امر انکار ناپذیر در راستای تولید می باشد که سر لوحه این گروه است .

از اصلی ترین فعالیت شرکت kemp تولید ویبره بدنه و  موتورهای ارتعاشی کمپ می باشد . موتور ویبره های kemp در انواع مختلف جهت صنایعی چون کارخانه سیمان آردسازی ، کاشی و سرامیک بکار گرفته می شود . ویبره بدنه کمپ ساخت کشور ترکیه و با نام تجاری کمپ kemp و استاندارد EN ISO 14001 : 2009 ، ISO 50001 : 2011 قابل ارائه است . سایر محصولات شرکت موتور ویبره KemP صنعتی ، موتور ویبره KemP فرکانس متغیر ، موتور ویبره Kemp پنوماتیک می باشد.

ویژگی های موتور ویبراتورKemP :

ولتاژ ورودی تک فاز با اجرا استاندارد ۲۳۰-۲۲۰ با فرکانس ۵۰ و ۱۱۵-۱۱۰ با فرکانس ۶۰ هرتز ، ولتاژ موتور ویبراتور سه فاز وتک فاز ۲۳۰-۲۲۰ بافرکانس ۵۰ هرتز یا ولتاژ ۴۰۰-۳۸۰ بافرکانس ۵۰ ، موتور ویبره میکرو MV2 برای مصارفی که نیاز به ارتعاش و لرزش کمتری است با اندازه کوچکتر مورد استفاده قرار میگیرد.

سری محصولات کمپانی کمپ (Kem-p) در کالای صنعتی صفایی

کلیات موتور ویبره کِمپ

کارخانه موتور ویبره کِمپ (Kem-P) در سال ۱۹۹۰ در ازمیر ترکیه تاسیس شده است.  موتور ویبره های مارک کِمپ اقتصادی، با کیفیت، و به روز هستند.

در هر مرحله از ساخت کنترل کیفیت انجام می‌شود. موتورهای تولید kemp در دورهای مختلف با IP66 تولید می‌شوند. جنس پوسته ویبره بدنه مارک Kemp آلومینیوم در سایزهای کوچک و چدن GGG40 در سایزهای بزرگ است.

در موتور ویبره کِمپ جای بیرینگ ها استیل است. از اینرو امکان خرابی بیرینگ‌ها کمتر است.

عملکرد و ابعاد موتور ویبره بدنه کمپ kemp در ۱۰۰۰ دور

اطلاعات موتور ویبره بدنه کمپ kemp در ۱۰۰۰ دور به شرح زیر است.

جدول عملکرد موتور ویبره بدنه کمپ kemp با دور

جدول ابعاد موتور ویبره بدنه کمپ kemp با دور ۱۰۰۰