وبلاگ کالای صنعتی صفایی

مهر ۲۵, ۱۳۹۸
موتور ویبره صنعتی

خرید موتور ویبره

موتور های ویبره به دلیل ایجاد ارتعاش مناسب در بسیاری از صنایع کاربرد دارند چرا که ارتعاش در میزان معین می تواند سبب افزایش راندمان کار و کاهش هزینه ها شود.
مهر ۲۴, ۱۳۹۸
گیربکس اصفهان پیشرو

خرید گیربکس اصفهان پیشرو

گیربکس اصفهان پیشرو که به گیربکس های حلزونی شهرت دارند در صنایع گوناگون به کار گرفته می شوند و شما می توانید در این زمینه با مشاوران کالای صنعتی صفایی مشورت نمایید. ورودی و خروجی در گیربکس اصفهان پیشرو با زاویه 90 درجه می باشد
مهر ۲۱, ۱۳۹۸
مونو پمپ مواد جامد بهلول موجود در کالای صنعتی صفایی

مونو پمپ مواد جامد بهلول

همواره انتقال مواد جامد در صنایع گوناگون امری مهم و دشوار تلقی می گشت تا اینکه مونو پمپ ها بهلول برای انجام این فرایند به بازار عرضه شدند. در کالای صنتعی صفایی می توانید انواع مونو پمپ های بهلول از جمله مونو پمپ مواد جامد بهلول را خریداری نمایید.
مهر ۱۶, ۱۳۹۸
پمپ وکیوم متحد

خرید پمپ وکیوم متحد

پمپ وکیوم متحد در صنایع و حتی زندگی روزمره بسیار کاربرد دارند و این افزایش کاربرد و تقاضا از سوی کاربران به دلیل ماهیت، کاربرد وسیع و مزیت های این دسته از پمپ های وکیوم می باشد.
مهر ۱۱, ۱۳۹۸
تعمیرز پمپ وکیوم روغنی در کالا صنعتی صفایی

تعمیر پمپ وکیوم روغنی

تعمیر پمپ وکیوم روغنی یک فرایند تخصصی است و کالا صنعتی صفایی در این زمینه دارای تجربه و تبحر کافی است بدین خاطر می توانید در زمینه خرید، عیب یابی و تعمیر پمپ وکیوم روغنی از مشاوران راهنمایی لازم را دریافت نمایید.
مهر ۴, ۱۳۹۸
عملکرد مونو پمپ

مونو پمپ

: مونو پمپ ها در حقیقت تبدیل کننده انرژی مکانیکی به انرژی سیال می باشند و بسیاری از صنایع جهت پمپاژ نیازمند چنین ابزاری هستند.
مهر ۱, ۱۳۹۸

مزیت گیربکس های ایلماز

سری جدید گیربکس های ایلماز به دلیل یک تکه بودن دارای مزایای بسیاری هستند و همین نکته سبب افزایش کاربرد این دسته از گیربکس ها می باشد.
شهریور ۲۶, ۱۳۹۸
الکتروموتور الکتروژن

الکتروموتور الکتروژن

کالای صنعتی صفایی نماینده رسمی جهت خرید الکتروموتور الکتروژن در استان خراسان می باشد الکتروموتورهای الکتروژن یکی از مهم ترین قطعات در صنعت به شمار می آیند.
شهریور ۲۳, ۱۳۹۸
کاربرد الکتروموتورهای سه فاز

کاربرد الکتروموتورهای سه فاز

کاربرد الکروموتور های سه فاز در صنایع گوناگون سبب محبوبیت آنها شده است و کالای صنعتی صفایی نماینده و عرضه کننده الکتروموتور می باشد.
شهریور ۲۰, ۱۳۹۸
الکتروموتور سه فاز

الکتروموتور سه فاز

الکتروموتور سه فاز به دلیل قیمت مناسب و تولید توان بالا در مقایسه با الکتروموتور های تک فاز بسیار مورد استفاده قرار میگیرند. کالای صنعتی صفایی نماینده رسمی الکتروموتور می باشد
شهریور ۱۲, ۱۳۹۸
پمپ وکیوم روغنی

علت محبوبیت پمپ وکیوم روغنی

پمپ وکیوم به دلیل قابلیت وکیوم در بسیاری از صنایع مادر و صنایع وابسته بکار گرفته می شوند که می توان به صورت صریح اظهار داشت که نحوه کارکرد و کاربرد این پمپ عامل اصلی فروش آنها می باشد.
شهریور ۹, ۱۳۹۸
گیربکس صنعتی

تعمیر گیربکس صنعتی

امروزه نیاز به گیربکس صنعتی بخش جدا نشدنی از صنعت می باشد بدین خاطر باید در خرید و نگهداری این قطعه نکاتی را رعایت کنید. شما می توانید در وب سایت ما انواع گوناگون قطعات صنعتی را مشاهده نمایید.