محصولات صنعتی و خانگی شرکت الکتروژن

خرید محصولات شرکت الکتروژن

پمپ آب و موتور کولر، الکتروموتور های تکفاز و سه فاز و پمپ های آب خانگی محصولات شرکت الکتروژن می باشد که توسط نمایندگان خود در شهر های گوناگون عرضه می شود.کالای صنعتی صفایی نماینده رسمی الکتروژن در استان خراسان می باشد.

ادامه مطلب

الکتروموتور الکتروژن

خرید الکتروموتور الکتروژن

برای خرید الکتروموتور الکتروژن می توانید به نمایندگان این شرکت در هر استان مراجعه نمایید. کالای صنعتی صفایی نماینده رسمی الکتروموتور الکتروژن در استان خراسان می باشد.

ادامه مطلب

گیربکس حلزونی اصفهان پیشرو

فروش گیربکس اصفهان پیشرو

گیربکس اصفهان پیشرو یکی از گیربکس های پر طرف دار در کاخانه، کارگاه های تولید و صنایع گوناگون می باشد. در مجموعه گیربکس های اصفهان پیشرو مدل های گوناگون در تیپ و نسبت های گوناگون عرضه می شود.

ادامه مطلب

خرید پمپ آب خانگی

روش انتخاب پمپ آب خانگی

امروزه نیاز به پمپ آب خانگی برای افزایش فشار و انتقال آب به ساختمان های مرتفع بسیار چشمگیر است بدین خاطر می بایست با فاکتور های تاثیر گذار در خرید پمپ آب خانگی آشنا باشیم.

ادامه مطلب

گیربکس خوزشیدی

گیربکس خورشیدی چگونه گیربکسی است؟

گیربکس های خورشیدی با توجه به نوع طراحی در کسب و کارهای گوناگون کاربرد دارند و همچنین کالای صنعتی صفایی از عرضه ک...

ادامه مطلب

الکتروموتور الکتروژن

الکتروموتورهای AC

کالای صنعتی صفایی نماینده رسمی الکتروموتور ها و دیگر اجناس صنعتی در استان خرسان می باشد. الکتروموتور ها قلب تپنده شهر، کشور و جهان محسوب می شوند.

ادامه مطلب

الکتروموتور الکتروژن

سوالات رایج در خصوص الکتروموتور الکتروژن

خاموشی خط تولید الکتروموتور ها به معنی توقف صنعت و حتی زندگی روزمره افراد می باشد کالای صنعتی صفایی نماینده رسمی فروش محصولات الکتروژن از جمله الکتروموتور می باشد.

ادامه مطلب

انواع پمپ وکیوم

نکات مهم در عملکرد پمپ وکیوم

پمپ های وکیوم در دو دسته کلی پمپ وکیوم روغنی و پمپ وکیوم متحد قرار دارند و با توجه به کاربرد فراوان لازم است تا مصرف کننده از مکانسیم و نکاتی که در انتخاب پمپ ها اهیت دارد آگاهی داشته باشند.

ادامه مطلب

انواع پمپ آب خانگی

انواع پمپ آب خانگی

پمپ آب خانگی به صورت عمدا در سه دسته اصلی پمپ سانتریفیوژ، پمپ محیطی و پمپ جتی تقسیم بندی می شوند که هر یک دارای شرایط و کاربرد خاصی می باشند.

ادامه مطلب

انتخاب صحیح گیربکس رهنما

گیربکس در صنعت جهت تبدیل انرژی مکانیکی به قدرت استفاده می شود در نتیجه برای افزایش راندمان کار و افزایش عمر مفید...

ادامه مطلب